Потрібна допомога!

Модератори: Artur, ihor

Мар'яна27
новик
новик

Прошу прочитати

Повідомлення Мар'яна27 » 26 березня 2016, 10:26

=@ Слава Ісусу Христу.Знову ми...В четвер був рівно місяць, як поновили документи на отримання дитячих, з січня не отримали ні копійки.В Пустомити не дозвонишся, а на гарячій лінії Департаменту в Києві, сказали очікувати письмової відповіді.Обідно, що дехто уже отримав за 3 місяці, а решта мамів зводять кінці з кінцями.Прожити на ту мінімалку,яку ще й дають половинами, просто слів нема...Тато подальшого лікування не продовжує, уже просто нема звідки брати тих коштів і пенсією погашує(80.000грн за 4 курси) при пенсії 1400 грн.+ 150 грн. на харчування в місяць для ліквідаторів ЧАЕС.Прошу: про молитву, хотя може за таке й не просять- щоб уже нарешті дали ті дитячі; і лімфома батькова не прогресувала.У сонечок половина взуття весняного маленька , інша-взагалі порозлазилась, немає весняних курточок,...Мені уже нестерпно щось просити, працюєш і нічого майже не видно з тої зарплати і те, що повинні помогти соцзавбез і держава- чекай і живи як хочеш ....

о.Олег
Адміністратор
Адміністратор

Re: Прошу прочитати

Повідомлення о.Олег » 26 березня 2016, 14:13

Мар'яна27 писав:=@ Слава Ісусу Христу.Знову ми...В четвер був рівно місяць, як поновили документи на отримання дитячих, з січня не отримали ні копійки.В Пустомити не дозвонишся, а на гарячій лінії Департаменту в Києві, сказали очікувати письмової відповіді.Обідно, що дехто уже отримав за 3 місяці, а решта мамів зводять кінці з кінцями.Прожити на ту мінімалку,яку ще й дають половинами, просто слів нема...Тато подальшого лікування не продовжує, уже просто нема звідки брати тих коштів і пенсією погашує(80.000грн за 4 курси) при пенсії 1400 грн.+ 150 грн. на харчування в місяць для ліквідаторів ЧАЕС.Прошу: про молитву, хотя може за таке й не просять- щоб уже нарешті дали ті дитячі; і лімфома батькова не прогресувала.У сонечок половина взуття весняного маленька , інша-взагалі порозлазилась, немає весняних курточок,...Мені уже нестерпно щось просити, працюєш і нічого майже не видно з тої зарплати і те, що повинні помогти соцзавбез і держава- чекай і живи як хочеш ....

Маряно - заїдьте таки в Оселю: можна знайти і пристойні курточки, і взуття - просто треба Вас там, а не мене. З повагою, о..Oлег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

ShMariam
Модератор
Модератор

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення ShMariam » 02 травня 2016, 12:49

ShMariam писав:Моїй одногрупниці далі потрібна допомога. Вона вже пройшла хіміотерапію і променеву терапію, тепер на черзі операція. За хіміотерапію оплачено, а за подальше лікування(променева терапія+операція) клініка виставила попередній рахунок: 25 тис євро. http://gohelp.co/docs/cost.jpg , тобто близько 650 тис. грн. Вже зібрано 450 тис. Залишилося зібрати 200 тис. грн.

Детальніше (і реквізити) на сайті: http://gohelp.co/

В Юлі нині День народження, прошу про молитву! :Rose:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

о.Олег
Адміністратор
Адміністратор

Повідомлення о.Олег » 02 травня 2016, 13:36

ShMariam писав:
ShMariam писав:Моїй одногрупниці далі потрібна допомога. Вона вже пройшла хіміотерапію і променеву терапію, тепер на черзі операція. За хіміотерапію оплачено, а за подальше лікування(променева терапія+операція) клініка виставила попередній рахунок: 25 тис євро. http://gohelp.co/docs/cost.jpg , тобто близько 650 тис. грн. Вже зібрано 450 тис. Залишилося зібрати 200 тис. грн.

молимося :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Мар'яна27
новик
новик

прошу допомогти

Повідомлення Мар'яна27 » 24 травня 2016, 18:18

Доброго дня.Прошу допомогти мамі з донечками.Наш татко помер, зарплати тільки й вистачає на дорогу, обід і ще щось невеличке доцям.Допомогу отримую на дітей, але усі разом помаленьку віддаємо кошти за батькове лікування( мого тата), залишилось ще 62 тис.грн.Приймемо з вдячністю одяг та взуття для донечок(134, взуття-35; у мене-s, взуття-37); крупи, засоби побутової хімії, машинку для ручного прання та меблі.Дякую щиро за розуміння.

о.Олег
Адміністратор
Адміністратор

Re: прошу допомогти

Повідомлення о.Олег » 25 травня 2016, 09:45

Мар'яна27 писав:Доброго дня.Прошу допомогти мамі з донечками.Наш татко помер, зарплати тільки й вистачає на дорогу, обід і ще щось невеличке доцям.Допомогу отримую на дітей, але усі разом помаленьку віддаємо кошти за батькове лікування( мого тата), залишилось ще 62 тис.грн.Приймемо з вдячністю одяг та взуття для донечок(134, взуття-35; у мене-s, взуття-37); крупи, засоби побутової хімії, машинку для ручного прання та меблі.Дякую щиро за розуміння.

Маряно - заїдьте таки в Оселю: можна знайти і пристойні курточки, і взуття - просто треба Вас там, а не мене. Можна пробувати підібрати і щось із меблів. З повагою, о.Oлег

ShMariam
Модератор
Модератор

Повідомлення ShMariam » 08 липня 2016, 16:24

ShMariam писав:

Юлі на днях робили обстеження в Угорщині. Результати: раку вже нема!!! :Yahoo!:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

о.Олег
Адміністратор
Адміністратор

Повідомлення о.Олег » 08 липня 2016, 16:26

ShMariam писав:
ShMariam писав:

Юлі на днях робили обстеження в Угорщині. Результати: раку вже нема!!! :Yahoo!:

молимось

Мар'яна27
новик
новик

Терміново необхідні ліки

Повідомлення Мар'яна27 » 07 листопада 2016, 20:57

Доброго вечора.Вдруге за осінь донечки захворіли.Нам необхідні:Новірин-30табл.,Аскорбінова к-та-30 табл.,Лісобакт-30 таблеток.,Стоптусин-20 табл.,Хлорофіліпт-2 уп.,Нокспрей-2уп.Дякуємо щиро людям,які відгукнуться...

Мар'яна27
новик
новик

прошу допомогти продуктами

Повідомлення Мар'яна27 » 29 грудня 2016, 18:49

І знов я тут.Перше прохання буде пов'язане з роботою,в селі її немає.І другий нюанс-з вересня по травень дівчатка хворіють 5-6 раз.І не кожен роботодавець терпітиме лікарняні.Влітку треба лягати в інститут Філатова.І по новому закону-якщо жінка не працює офіційно,допомоги на дітей не отримує.І от і думай собі...Дівчатка хворіли триччі,третім був бронхіт,у нас він хронічний,лікування затягнулось на 3 тижні,їздили в Тублікарню робити знімок.Слава Богу запалення не було...аптека "витягнула"1500 грн.,разом з інгалятором...Одна простуда тижнева чи двохтижнева обходиться в 300- 500 грн.Лишати я немаю з ким-мама прибиральниця і двірник,2 в 1 за одну зарплату....Зранку пішла і вечером(година 5),прийшла +прицеп....Мої донечки не є тихонями і їх у 9 років страшно лишати самих і щоб двері чужому не відкрили,красти нічого,за дітей боюся.....Тато опісля хімій слабкий і зараз у нього запалення +лімфома повернулось....це кінець....Я дуже хочу,щоб у малечі хоть щось було на столі у Святвечір....Щодня потрібно молоко,мед....
Вкладення
14457441_323512228002437_7433811958348742458_n.jpg
14457441_323512228002437_7433811958348742458_n.jpg (22.61 Кіб) Переглянуто 1394 разів

Мар'яна27
новик
новик

Повідомлення Мар'яна27 » Сьогодні, 11:17

Прошу допомогти посприяти квитками чи коштами для поїздки та госпіталізації в інститут Філатова. Ми збираємо документи.Як подумаю, що окуляри знову випишуть, то мені страшно.(по-перше-дорогі;діти часто ламали випадково або однокласники ),вісім місяців бронхітів -інгалятор, препарати для інгаляцій -дорогі і дешеві, антибіотики, пробіотики, антисептичні до горла, каплі до носа,імуннозміцнюючі препарати, вітаміни.....Наш педіатр уже не знала, що призначати. ..Направлення до пульмонолога, знімок легень.Випускний теж вдарив по кишені. Неправильний привкус зубів може ще трошки почекати з пластинами (наші попередні ремонту не підлягають ).Очі -це важлива життєва необхідність .Я дуже прошу, Вашої допомоги. Мій телефон :063-434-6743

Повернутись до “Прошу допомогти/Хочу допомогти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість