Гомосексуалізм

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

ShMariam
Модератор
Модератор

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 06 липня 2016, 16:57

Ігор В писав:Читав в Новому Завіті, щоб не молитися за тих, що грішать смертним гріхом, правда не можу зараз знайти те місце.

"На смерть". Але не впевнена, що йдеться конкретно про тяжкий гріх, а не напр. про гріх хули на Святого Духа.
І навіть якщо просто про тяжкий, то не значить, що для нас це актуально (може то була пасторальна настанова для людей того часу, зараз обставини змінилися). В будь-якому разі грішниками в контексті НЗ називалися в першу чергу ті, що тяжко грішать (а сказано молитися за грішників).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Ігор В
дописувач
дописувач

Повідомлення Ігор В » 07 липня 2016, 11:21

Там сказано молитися за грішників, але не за тих, які грішать гріхом на смерть.Як правильно витлумачити ці слова не знаю, а вільних домислів не хочу робити.

igormaks
дописувач
дописувач

Повідомлення igormaks » 10 липня 2016, 22:03

ShMariam писав:Різницю між любов'ю і пристрастю треба пояснювати. Не лише гомо-, всім. І підліткам в першу чергу. (В любові і пристрасті хімія не та сама :) )

Згідний з Вами , підліткам в першу чергу таке треба пояснювати. Хоча кількість гормонів при любові і пристрасті можливо і різна (в мл.чи як там вимірюється) , а можливо і така сама,але є ще Божественне таїнство співучасті творіння з Богом ,реалізацією Божественного задуму . Цього у гомо- відсутнє на всі 100
Помагати Ісусові двигати хрест!

ShMariam
Модератор
Модератор

Повідомлення ShMariam » 10 липня 2016, 22:17

igormaks писав:
ShMariam писав:Різницю між любов'ю і пристрастю треба пояснювати. Не лише гомо-, всім. І підліткам в першу чергу. (В любові і пристрасті хімія не та сама :) )

Згідний з Вами , підліткам в першу чергу таке треба пояснювати. Хоча кількість гормонів при любові і пристрасті можливо і різна (в мл.чи як там вимірюється) , а можливо і така сама,але є ще Божественне таїнство співучасті творіння з Богом ,реалізацією Божественного задуму . Цього у гомо- відсутнє на всі 100

Почнемо з того, що гормони при любові і пристрасті різні (якщо вже так захотілося заглибитися у фізіологію). І суть любові (тої, що окситоцинова) - в тому, щоб не "я", а коханий був щасливий. Пояснюємо адекватно, що таке щастя з перспективи вічності і (якщо це була справжня любов :) ) проблема відпаде (тобто теоретично відпаде, а людина ще довго може мучитися).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

igormaks
дописувач
дописувач

Повідомлення igormaks » 10 липня 2016, 23:03

ShMariam писав:
igormaks писав:

Почнемо з того, що гормони при любові і пристрасті різні (якщо вже так захотілося заглибитися у фізіологію). І суть любові (тої, що окситоцинова) - в тому, щоб не "я", а коханий був щасливий. Пояснюємо адекватно, що таке щастя з перспективи вічності і (якщо це була справжня любов :) ) проблема відпаде (тобто теоретично відпаде, а людина ще довго може мучитися).

Якщо я Вас правильно зрозумів , то окситоцин — гормон любові ? А який тоді гормон пристрасті ? Ось тут https://www.b17.ru/article/narushenie/ про "окситоцинову любов". Цікаво на мою думку.

ShMariam
Модератор
Модератор

Повідомлення ShMariam » 11 липня 2016, 06:14

Чисто пристасть - естрогени/андрогени, закоханість - дофамін. Але й "окситоцинова" любов не завжди чиста... (егоїзм)

igormaks
дописувач
дописувач

Повідомлення igormaks » 12 липня 2016, 22:31

ShMariam писав:Чисто пристасть - естрогени/андрогени, закоханість - дофамін. Але й "окситоцинова" любов не завжди чиста... (егоїзм)

Тепер ідея для вчених - розробити "тестер любові" , який би аналізував кількість гормонів і видавав - "любов" "пристрасть" "закоханість" "егоїзм" . Уявляєте наскільки би все просто було в "сердечних питаннях". Жарт звичайно. Але таке можливе , зважаючи на сучасні технології. Якщо по темі, то пробую сказати , що вироблення гормонів проходить і під дією духовних чинників (дух панує над тілом). Зрештою до цього і веде релігія. Виходячи з цього можна допустити , що нечисті духи також можуть впливати на тіло , стимулюючи виділення того ж гормону любові окситоцину . Це як бізнес "Ти людино мені душу , а я тобі феноменальні відчуття (стимулюю виділення потрібного гормону)" "Ти людино навертаєшся до Бога, то отримуй гормон страху , невдоволення" . До речі це пов'язано і з темою знаків кінця світу. Чому б не вживити людині чіп , який би стимулював виділення гормонів і на гормональному рівні керувати людиною. Але чи то вже буде Людина в розумінні задуму Божого? Стосовно гомо- , то потрібно розуміти , що вони на якомусь етапі свого життя , будучи спокушувані нечистими духами, добровільно дали дозвіл на такий "бізнес". Тому вони отримують стимуляцію гормону любові , але за то розплачуються життям вічним. А ще нівелюють задум Божий - Людину і це дійсно страшно! Приклад Содому і Гомори говорить за це.

ShMariam
Модератор
Модератор

Повідомлення ShMariam » 13 липня 2016, 13:54

будучи спокушувані нечистими духами, добровільно дали дозвіл на такий "бізнес".

Так. Але дійсно "дали дозвіл" ті, які на початку (статевого життя) були гетеро-, тобто мова про бісексуалів. Це - чиста розпуста. Ні, я не виправдовую тих, що чисто гомо-, просто зауважую, що там йдеться про хворобу (сексуальне несприйняття особи протилежної статі, а оскільки природа "шукає вихід", то знаходить в такій збоченій формі) в першу чергу, а потім вже про гріх. :( (великий гріх)

Ігор В
дописувач
дописувач

Повідомлення Ігор В » 13 липня 2016, 14:36

[quote= Ні, я не виправдовую тих, що чисто гомо-, просто зауважую, що там йдеться про хворобу (сексуальне несприйняття особи протилежної статі, а оскільки природа "шукає вихід", то знаходить в такій збоченій формі) в першу чергу, а потім вже про гріх. :( (великий гріх)
[/quote]
Був би вдячний, якби ви обгрунтували, чому з вашої точки зору до гомосексуалістів можна відноситись, як до хворих, з вашої точки зору частина гомосексуалістів грішники, а друга частина хворі ?
Я до сьогодні їх розглядав просто,як грішників.

ShMariam
Модератор
Модератор

Повідомлення ShMariam » 13 липня 2016, 17:32

Ігор В писав:
[quote= Ні, я не виправдовую тих, що чисто гомо-, просто зауважую, що там йдеться про хворобу (сексуальне несприйняття особи протилежної статі, а оскільки природа "шукає вихід", то знаходить в такій збоченій формі) в першу чергу, а потім вже про гріх. :( (великий гріх)

Був би вдячний, якби ви обгрунтували, чому з вашої точки зору до гомосексуалістів можна відноситись, як до хворих, з вашої точки зору частина гомосексуалістів грішники, а друга частина хворі ?
Я до сьогодні їх розглядав просто,як грішників.

Бісексуали і всі, хто "спробували" гомосексуальне збоченство, хоча від природи їм нормально подобалися особи протилежної статі - точно сильно грішать (якщо усвідомлюють). А от є ще гомосексуалізм як хвороба від початку статевого життя (якщо правильно розумію, набута, але може в когось і вроджена, я не вникала), при якій є "збій" (на рівні підсвідомості) - симпатія, потяг до осіб своєї статі і повна відсутність потягу до осіб протилежної статі. І людина або погоджується з цим (грішить, шукає партнерів), або мучиться, намагаючись жити в чистоті.

igormaks
дописувач
дописувач

Повідомлення igormaks » 13 липня 2016, 22:16

ShMariam писав:
будучи спокушувані нечистими духами, добровільно дали дозвіл на такий "бізнес".

Так. Але дійсно "дали дозвіл" ті, які на початку (статевого життя) були гетеро-, тобто мова про бісексуалів. Це - чиста розпуста. Ні, я не виправдовую тих, що чисто гомо-, просто зауважую, що там йдеться про хворобу (сексуальне несприйняття особи протилежної статі, а оскільки природа "шукає вихід", то знаходить в такій збоченій формі) в першу чергу, а потім вже про гріх. :( (великий гріх)

Ви впевнені що це хвороба? Яка генетична ? Гейпропоганда працює потужно. Мало того , хто заперечує цей спосіб життя , то скритний гей. Але скільки вже є досліджень , що це не генетична хвороба, не психічна. Все це губиться під навалою гейпропоганди. Знаєте , дійсно , можна погодитися з гейпропогандою, що будь хто з нас може стати геєм , чи лесбіянкою. Так може , якщо впустить в своє серце нечистого духа. Безперечно , вступивши з нечистим в спір , полеміку, на цю тему програш неминучий . Тому є випадки цього гріха і в Церкві.

ShMariam
Модератор
Модератор

Повідомлення ShMariam » 13 липня 2016, 22:53

Психологічна (чи психічна? різниці не знаю). Людині з підліткового віку подобаються особи своєї статі і зовсім не подобаються - протилежної.(а часом і з дитинства видно проблеми - напр. коли хлопчик веде себе як дівчинка) І НЕ МОЖЕ зробити так, щоб було навпаки. Буде відкидати ці думки (тоді гріха й не буде), але все одно буде відчувати це. Просто факти. І Ви кажете, що це не хвороба???

Гейпропаганда не називає це хворобою, Ви що! Назвете хворобою - назвуть гомофобом! Це ж в них "нормальніше" за норму! В гейпропаганді намішано всього: і правди, і брехні. Інакше в неї ніхто б не вірив, як і в будь-яку ідеологію. Правда - те, що люди все життя з тим живуть, і що це не раз буває з юності. Брехня - що це норма (тому що в тваринок таке буває - та в тваринок бувають і не такі патології, але ж то нормою не є!). Як і про т.зв. "латентних гомосексуалістів" (тут банальна пропаганда розпусти серед нормальних людей, тому що для того, щоб зважитися на гомо-розпусту початково нехворій в тому плані людині (див. абзац вище) вистачить просто бути дуже розпусним, вибачте за тавтологію), зокрема ця ідея сприяє "заражуванню" цим гріхом (тут вже гріхом) інших.

Ігор В
дописувач
дописувач

Повідомлення Ігор В » 14 липня 2016, 09:38

Я можу опиратись в цьому питанні тільки на Біблію і твори святих. Св. Йоан Ліствичник пише в Ліствиці духовній, що як поборе людину дух черевоугодництва, то він відходить і приступає дух розпусти. Від себе можу додати, що здається хвороба в більшості це наслідок гріха.

ShMariam
Модератор
Модератор

Повідомлення ShMariam » 14 липня 2016, 16:07

Ігор В писав:Я можу опиратись в цьому питанні тільки на Біблію і твори святих. Св. Йоан Ліствичник пише в Ліствиці духовній, що як поборе людину дух черевоугодництва, то він відходить і приступає дух розпусти. Від себе можу додати, що здається хвороба в більшості це наслідок гріха.

Наслідок первородного гріха, інший гріхів (і не своїх) взагалі. Тобто не значить, що якщо хтось хворий (в. т.ч. психічно, психологічно), то та людина більш грішна за інших.
Гріх в даному випадку починається тільки тоді, коли людина не відкидає збоченські думки, бажання і т.д. Тобто теоретично можна мати таку схильність і бути святим.

Ігор В
дописувач
дописувач

Повідомлення Ігор В » 14 липня 2016, 16:47

ShMariam писав:Гріх в даному випадку починається тільки тоді, коли людина не відкидає збоченські думки, бажання і т.д. Тобто теоретично можна мати таку схильність і бути святим.

Отже допоки людина відкидає гомосексуальні думки і переборює гомосексуальну схильність- не грішить і навіть в цьому плані свята, але коли здійснила гомосексуальний вчинок-здійснила тяжкий гріх. Навіть якщо хвора вцьому плані-всерівно здійснила гріх.

ShMariam
Модератор
Модератор

Повідомлення ShMariam » 14 липня 2016, 19:03

Ігор В писав:
ShMariam писав:Гріх в даному випадку починається тільки тоді, коли людина не відкидає збоченські думки, бажання і т.д. Тобто теоретично можна мати таку схильність і бути святим.

Отже допоки людина відкидає гомосексуальні думки і переборює гомосексуальну схильність- не грішить і навіть в цьому плані свята, але коли здійснила гомосексуальний вчинок-здійснила тяжкий гріх. Навіть якщо хвора вцьому плані-всерівно здійснила гріх.

Так, коли відкидає думки і бореться. Але побороти схильності взагалі не може (хіба хтось поправте).

о.Олег
Адміністратор
Адміністратор

Повідомлення о.Олег » 16 липня 2016, 08:39

ShMariam писав:
Ігор В писав:

Так, коли відкидає думки і бореться. Але побороти схильності взагалі не може (хіба хтось поправте).

хіба на цвинтарі :Rose:
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

прочанка
старець
старець

Повідомлення прочанка » 27 липня 2016, 10:10

http://life.img.pravda.com/person/2016/06/10/213617/
Надежный тыл. Как это – быть мамой гея

Отака стаття. Для роздумів... Але нема ніякого "гену".

Це тільки виправдання, тому є корисні поради від спеціалістів...

http://christusimperat.org/uk/node/37087
Не бійтеся!

vitalko
старець
старець

Повідомлення vitalko » 26 серпня 2016, 12:11

Рекомендую прочитати ось цю статтю доктора медичних наук Джеффрі Сатіноуера про можливі причи розвитку гомосексуальності:

http://overcoming-x.ru/sobiraya-golovol ... lnost.html
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

ShMariam
Модератор
Модератор

Повідомлення ShMariam » 07 вересня 2016, 14:22

о.Олег писав:
ShMariam писав: Але побороти схильності взагалі не може (хіба хтось поправте).

хіба на цвинтарі :Rose:
ОООО

Я помилилася, деколи можна: http://www.credo-ua.org/2016/01/150516

Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість